True

Програмне забезпечення Core для різання  віконної плівки та PPF

Для зручного та швидкого монтажу від початку до кінця віконної плівку LLumar® та плівки для захисту фарби використовуйте програмне забезпечення Core.


Core було розроблено за участю професіоналів з інсталяції, щоб максимально спростити вашу роботу. Завдяки бібліотеці перевірених шаблонів, розроблених враховуючи властивості плівок LLumar, ви можете різати з упевненістю. Core надає вам ідеально інтегрований робочий стіл, тому легко переміщатися та редагувати шаблони. І що найголовніше, Core підлаштовується під вашу роботу, тож він не перериває ваш процес.

Core містить тисячі шаблонів, 90% з них оцінені професійними інсталяторами від 4 до 5 зірок. Ми регулярно оновлюємо інформацію, тому найновіші автомобілі доступні, коли вони вам потрібні.

Єдиний дизайн, сумісний із комп’ютерами Mac і Windows, створений спеціально для індустрії плівок. Завдяки таким функціям, як простий вибір шаблону та редагування одним клацанням миші, Core легко користуватись.

Створіть свій ідеальний набір деталей, використовуючи широкі графічні дошки Core, параметри завороту краю плівки і набір простих інструментів редагування. Коли ви закінчите, збережіть свій спеціальний комплект для швидшого встановлення в майбутньому.

Завдяки клавішам швидкого доступу, можливостям збереження зроблених проектів та інструменту оптимізації використаня плівки, Core допоможе вам отримати максимум від кожного рулону плівки та кожної хвилини вашого робочого часу.

Інсталятори в захваті від Core, але ми ще не закінчили. Наша спеціальна команда додаватиме функції для вирішення проблем за допомогою регулярних оновлень програмного забезпечення.

Ви належите до передових


Через високий попит на Core поточні дилери віконної плівки LLumar і PPF матимуть пріоритет. Якщо ви активний клієнт LLumar, будь ласка, зв’яжіться зі своїм торговим представником для отримання додаткової інформації. Щоб дізнатися більше про наші плівки та ресурси дилерів, заповніть і надішліть нашу заявку дилера.

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.