True

Архітектурні плівки для вікон

LLumar® пропонує повне портфоліо архітектурних плівок для використання в житлових і комерційних приміщеннях. Ці інноваційні рішення продаються та професійно встановлюються нашою мережею експертних дилерів і розроблені для вирішення проблем будівельного скла, пов’язаних із безпекою, теплом і відблиском. Вони також є економічно ефективним варіантом для створення індивідуальних декоративних елементів.

Плівки LLumar можна модернізувати на вікна, двері, перегородки, душові кабіни та інші гладкі скляні поверхні. Якщо у вас є занепокоєння з приводу дискомфорту, витрат на електроенергію, безпеки чи конфіденційності, ви будете раді знати, що наші архітектурні плівки можуть вирішити їх за частку від вартості нових вікон, дверей або спеціального скла.

Сонцезахисні плівки

Для комерційних та приватних будинків

My Heading 4

Lorem Ipsum

My Heading 4

Відкрийте для себе 5 переваг комерційної плівки LLumar, щоб зрозуміти, чому її обирають для освітніх установ, урядових будівель, музеїв та офісних комплексів по всьому світу.

My Heading 4

Lorem Ipsum Dolor Sit Amet

My Heading 4

Lorem Ipsum Dolor Sit Amet

Плівки для захисту та безпеки

Плівка допомагає захистити найцінніше від злому, вандалізму, аварій, штормів, сейсмічних поштовхів і вибухів. Її розроблено для забезпечення міцності завдяки використанню міцної поліефірної плівки, яка приклеюється до скла за допомогою міцного клею. Після встановлення ця плівка забезпечує захист для вікон, скляних дверей, дзеркал у ванній кімнаті та інших вразливих скляних поверхонь у комерційних та приватних приміщеннях.

Дізнатись більше

Декоративні плівки

Lorem ipsum dolor

Lorem ipsum consectetur dolor sit amet, adipiscing elit.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

To install this Web App in your iPhone/iPad press and then Add to Home Screen.